Právě započal Festival of the Lost v Destiny 2

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Bungie
Blíží se čas Halloweenu a tak nastal čas pro tradiční Festival of the Lost, který probíhá ve hře Destiny 2. Hlavní průvodkyní touto událostí je Eva Levante, která již čeká s úkoly a odměnami na Toweru.
Destiny 2 Eva Levante

Zdroj: Bungie

/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 254362, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-254362", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 728, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 90 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);

Dinousaří doba

Vývojáři Destiny dali před časem hráčům otázku, jaký vzhled by měla mít letošní festivalováá zbroj. Na výběr byl netradiční dinosauří vzhled či klasicky laděný vzhled do stylu Halloweenu. Dinosauři anketu jasně vyhráli a tak zde máme novou Jurassic Green pulse rifle zbraň, která svým vzhledem připomíná dračí kůži.

Zdroj: Bungie

Strašidelné sektory

Strašidelný les na planetě Mercury, do kterého jsme se vydávali celé tři roky, byl nahrazen novými Haunted sektory. Ty se nacházejí na planetách Nessus a Moon. Bezhlaví nepřátelé na vás již čekají. Připravte si svoji masku a vydejte se do boje.
Destiny 2 Haunted enemy

Zdroj: Bungie

Nové kosmetické věci

Letošní festival si připravil i nové kosmetické věci, jimiž jsou například unikátní loď, ghost nebo zbroj. K dispozici je také nový emblém.

Zdroj: Bungie

Festival of the Lost probíhá od 12. října a potrvá až do 2. listopadu letošního roku.

/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 256981, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-256981", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 970, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 210 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn