Destiny 2 přijde v příštím roce o Tangled Shore

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bungie

Nový update do Destiny 2 s názvem The Witch Queen se kvapem blíží a s ním i nepopulární rozhodnutí o tom, kterému obsahu se bude muset dát přednost.

Destiny 2 Forsaken

Zdroj: Bungie

The Witch Queen

Chystané DLC s názvem The Witch Queen zná již datum svého spuštění a tím je 22. únor příštího roku. Rozšíření přinese novou destinaci Savathûn’s Throne World a dočkáme se i vyrábění zbraní a tvoření jejich modifikací. Kvůli tomu bohužel musí starší obsah ustoupit a uvolnit místo pro nové updaty.

Tangled Shore končí

Nepopulární Destiny Content Vault se objevil již minulý rok s příchodem rozšíření Beyond Light. Tehdy mu za oběť padly méně hrané aktivity a destinace, jakými byly planety Io, Titan, Mercury a taktéž Leviathan, což hráči těžce nesli.
Nyní již víme, že řadu uzamčeného obsahu rozšíří planeta Tangled Shore a celá kampaň z DLC Forsaken. Mezi hráči nepanuje z tohoto rozhodnutí zrovna nadšení, odstraněním obsahu z DLC hráči přichází o obsah, který si zaplatili. Dreaming City naštěstí prozatím zůstává odemčen. Uzamčením obsahu Bungie získá místo pro chystanou destinaci Throne World, novou legendární obtížnost kampaně a stejně tak i pro další čtyři sezóny.

Zdroj: Bungie

Uzamčené exotické zbraně

S uzavřením Forsaken kampaně a destinace Tangled Shore přijde hra o dva exotické questy Presage a Harbinger, za jejichž dokončení lze získat Dead Man’s Tale a Hawkmoon exotickou zbraň. Nicméně Bungie v prosinci zpřístupní všem hráčům Forsaken kampaň zcela zdarma a tak ještě budete mít příležitost tyto zbraně získat.
Velké placené rozšíření pro Destiny 2 s názvem The Witch Queen a nepopulární Content Vault, který uzamkne Forsaken kampaň a destinaci Tangled Shore, přijdou 22. února 2022.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn