Destiny 2 – logo

Destiny 2 přijde v příštím roce o Tangled Shore

14. 10. 2021
Zdroj náhledu: Bungie

Nový update do Destiny 2 s názvem The Witch Queen se kvapem blíží a s ním i nepopulární rozhodnutí o tom, kterému obsahu se bude muset dát přednost.

Zdroj: Bungie

The Witch Queen

Chystané DLC s názvem The Witch Queen zná již datum svého spuštění a tím je 22. únor příštího roku. Rozšíření přinese novou destinaci Savathûn’s Throne World a dočkáme se i vyrábění zbraní a tvoření jejich modifikací. Kvůli tomu bohužel musí starší obsah ustoupit a uvolnit místo pro nové updaty.

Tangled Shore končí

Nepopulární Destiny Content Vault se objevil již minulý rok s příchodem rozšíření Beyond Light. Tehdy mu za oběť padly méně hrané aktivity a destinace, jakými byly planety Io, Titan, Mercury a taktéž Leviathan, což hráči těžce nesli.Nyní již víme, že řadu uzamčeného obsahu rozšíří planeta Tangled Shore a celá kampaň z DLC Forsaken. Mezi hráči nepanuje z tohoto rozhodnutí zrovna nadšení, odstraněním obsahu z DLC hráči přichází o obsah, který si zaplatili. Dreaming City naštěstí prozatím zůstává odemčen. Uzamčením obsahu Bungie získá místo pro chystanou destinaci Throne World, novou legendární obtížnost kampaně a stejně tak i pro další čtyři sezóny.

Zdroj: Bungie

Uzamčené exotické zbraně

S uzavřením Forsaken kampaně a destinace Tangled Shore přijde hra o dva exotické questy Presage a Harbinger, za jejichž dokončení lze získat Dead Man's Tale a Hawkmoon exotickou zbraň. Nicméně Bungie v prosinci zpřístupní všem hráčům Forsaken kampaň zcela zdarma a tak ještě budete mít příležitost tyto zbraně získat.

Velké placené rozšíření pro Destiny 2 s názvem The Witch Queen a nepopulární Content Vault, který uzamkne Forsaken kampaň a destinaci Tangled Shore, přijdou 22. února 2022.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.