ETS2 - restaurace

Předělávka Švýcarska pro Euro Truck Simulator 2 se blíží do cíle

11. 2. 2024
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software zřejmě finišují s předělávkou Švýcarska pro Euro Truck Simulator 2, na kterou lákají už od roku 2022. Ta vyjde jako součást nadcházející aktualizace 1.50, na niž se můžeme těšit pravděpodobně někdy v průběhu jara. Po Německu a Rakousku se tak bude jednat již o třetí předělávku, jejímž úkolem je starší mapy více přiblížit současným standardům nových mapových DLC. SCS Software společně s oficiálním oznámením vydalo také trailer, který omlazené Švýcarsko více přibližuje.

Největší dominantou nového Švýcarska budou pravděpodobně Alpy a přilehlé vesničky. Těšit se můžeme na horské silnice, které budou nabízet jedinečné výhledy. Konkrétně se jedná o tři možné cesty skrz Alpy, přičemž každá z nich nám nabídne unikátní pohled na toto nádherné pohoří. Půjde o průsmyk Great St. Bernard Pass, nacházející se na silnici 27, a Gotthardský průsmyk, který naleznete na dálnici A2. Ten se mimo jiné vyznačuje svým jedinečným železničním a silničním tunelem. Třetí cesta pak povede údolím Val Mesolcina na dálnici A13. Mezi další místa, která s našimi kamiony budeme moci navštívit, patří ledovec, v němž pramení řeka Rhone, a také silnice A9.

Součástí předělávky bude samozřejmě také nový vzhled měst a detailnější zpracování zdejší krajiny. Podle traileru je patrné, že se máme opravdu na co těšit, a jde vidět, že Euro Truck Simulator 2 jde neustále kupředu, a to nejen za pomoci mapových DLC či nových tahačů. Rozhodně bude zajímavé sledovat, kam se vývojářské studio posune dál a na jaké předělávce začne pracovat v budoucnu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.