TERA Online – úvodka

Press F za TERA Online

22. 4. 2022
Zdroj náhledu: Bluehole, Inc.

Všechno na světě je neskutečně pomíjivé. Někdy něco krásného začíná a jindy zase končí. Osud byl bohužel protentokrát nepříznivý pro MMORPG TERA Online. S těžkým srdcem vám oznamujeme, že po téměř jedenácti letech se servery této masivně multiplayerové free-to-play hry dne 30. června 2022 v deset hodin ráno našeho času definitivně vypínají. Důvod je jednoduchý, přesto smutný. Vývojáři z Bluehole zkrátka uznali, že svým fanouškům a hlavně hráčům již nedokážou nabízet vzrušující a uspokojující obsah, který si zaslouží.

„Bohužel přicházíme se špatnou zprávou… vývojáři TERA, Bluehole, se rozhodli ukončit práci na TERA. Po dlouhém zvažování došel tým v Jižní Koreji k závěru, že už vám není schopen nabízet vzrušující a uspokojující obsah, který byste si zasloužili. Jako poslední zbývající vydavatel TERA musíme s těžkým srdcem respektovat rozhodnutí Bluehole a také budeme muset hru ukončit. Naše dny v Arborea mohou být sečteny, ale další dobrodružství je teprve za obzorem. Doufáme, že se brzy opět uvidíme v některé z našich dalších her.“

Do 30. června ve hře TERA bude probíhat ještě několik akcí, u kterých vývojáři doufají, že si díky nim hráči poslední měsíce v tomto úžasném světě dosyta užijí. Pro vznikající otázky sestavil Gameforge oficiální FAQ, ve kterém se například dozvíte, že registrace nových účtů a prodej měny Tera Thaler skončí už 31. května, stejně tak jako možnost připojit se do Tera Clubu. Pokud vaše dlouhodobé členství bude trvat až do vypnutí serverů, Gameforge nabízí částečnou refundaci. To samé se ovšem nedá říci o zbývajícím zůstatku herní měny, protože za tu vám peníze vráceny nebudou. Raději ji tak utraťte ve hře a užijte si poslední chvíle s nějakým stylovým oblečkem a doplňky.

Press F za několik let úžasné zábavy. TERA Online zůstane navždy v našich srdcích.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.