Vodafone PlayZONE Arena – úvodka

Otevírá se Vodafone PLAYzone Arena

22. 4. 2022
Zdroj náhledu: Vodafone

V Praze, v obchodním centru Westfield Chodov, najdou milovníci her to pravé ořechové. Od 25. 4. se totiž otevírá nové multifunkční esportové Vodafone PLAYzone Arena centrum s téměř 60 herními mašinami. Nebude chybět ani virtuální realita, namakané herní simulátory, soutěže a různé workshopy. Frustrace ze slabých spoluhráčů se budou moci zákazníci tohoto centra zbavit v baru s bistrem, za kterým je velká LED obrazovka vysílající různé esportové soutěže. Plánuje se tu natáčení oblíbených herních pořadů televizních stanic Prima COOL či CNN Prima News. Aréna přibližuje svět esportu nejen profesionálům, ale všem příznivcům gamingu.

Zdroj: Vodafone

„Naším posláním je spojovat lidi a nabízet jim výhody digitalizace. Aréna na Chodově svým vybavením otevírá svět esportu nejen profesionálům, ale právě i širokému okruhu zájemců. Nejlepší okamžiky přicházejí, když nás nic neruší. Proto jsme rádi, že můžeme v esportu působit nejenom jako partner, ale jsme s hráči v kontaktu v celé aréně. Díky našemu připojení totiž umožníme hráčům vychutnat si jejich koníček bez záseků nebo čekání na internetové připojení. Vodafone PLAYzone Arena je unikátním projektem a jsem rád, že můžeme být u toho,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone.

Tagy:

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.