Borderlands – Moxxi

Borderlands představuje limitovanou Ballantine's Whisky

21. 4. 2022
Zdroj náhledu: Gearbox Software

Svět Borderlands se nedávno rozrostl o Tiny Tina's Wonderlands, jež v naší recenzi obstála na výbornou. Nyní je však na čase své působení rozšířit také mimo herní sféru, tedy do světa… whisky? Ano, čtete správně. Ostatně vytvoření vlastního limitovaného alkoholu není pro herní velikány tak úplnou novinkou. Něco podobného za sebou má také Doom Bone Vodka, Sejvovice od Warhorse či likér Biohazard Infinite Darkness. Nyní se na seznam přidává limitovaná Borderlands Ballantine's Whisky.

Zdroj: twitter.com/MoxxisFinest

Hlavní tváří celé kampaně se stala barmanka Moxxi, která dokonce v propagačním traileru uvádí, že jí tuto příležitost zprostředkoval dobrý známý pan Ballantine. Ještě ulítlejší je, že pro tyto účely byl založen oficiální účet na twitteru. Borderlands Ballantine's Whisky prozatím není v prodeji, a ani nevíme, kdy se do něj dostane. Nákupem byste údajně měli obdržet také některé herní předměty, ale opět se neví, o co přesně půjde. Celkově je kolem této kampaně jeden velký otazník, ale jisté je, že jde rozhodně o zajímavý sběratelský kousek. Prozatím tak můžete Moxxi navštívit v jejím herním baru hry Borderlands 3 a bedlivě sledovat webové stránky pro více informací. Ty bychom se mohli dozvědět v následujících dnech.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.