Little Nightmares II Demo –dotek

Připravte se na další malé noční můry

5. 2. 2021
 

Vyzkoušejte si Little Nightmares II Demo a přesvědčte se o roztomilosti tohoto hororu

Blíží se datum vydání pokračování povedené roztomilé hororovky Little Nightmares. Že nic jako roztomilý horor neexistuje? Pak si stáhněte demo a poznáte, že se budete bát, ale ne tak, jak jste zvyklí. 

Little Nightmares má dvě tváře. Na jednu stranu je to tak milá, krásná a neškodná hra. Na tu druhou je děsivá a místy vám dokáže zvednout žaludek. I Six, hlavní hrdinka prvního dílu, má taktéž dvě tváře, a my tak můžete postupně sledovat její celkovou transformaci z rozkošné a nevinné malé dívenky na krvelačnou vraždící bestii.

Druhý díl vychází už 11. února. Termín je tak za dveřmi a míra natěšení prudce stoupá. Tentokrát se můžeme těšit na záhadnou signální věž, která bude svými vysílanými přenosy přetvářet a zkreslovat svět. Six nebude chybět ani tentokrát, ale pouze jako průvodce. Hlavní postavou se naopak stane malý chlapec Mono. Oba budou vystaveni následkům vysílání z věže – novým hrozbám a jejím děsivým obyvatelům. Bude tak jen na nich, aby se do věže přes všechny nepřátele dostali a vysílání zastavili. Kdo ví, možná se nakonec vše vyvine úplně jinak, než se na první pohled zdá.

Jste připraveni se postavit dalším malým nočním můrám? Druhý díl má totiž přitvrdit, co se hororové atmosféry týče. 

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.