Soul Hackers 2

Prodeje Soul Hackers 2 jsou pod očekáváním

6. 11. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Nejnovější finanční zpráva společnosti Sega uvádí, že nedávno vydané Soul Hackers 2 z hlediska tržeb zaostávají za očekáváním. Tento spin-off Shin Megami Tensei ale zaostávat neměl, vzhledem k vcelku kladnému přijetí fanoušky. Na nedávném setkání investorů se řešily finanční zprávy společnosti za druhou polovinu fiskálního roku a debata se stočila právě na téma nízkého prodeje Soul Hackers 2.

Haruki Satomi i Koichi Fukuzawa ale poznamenali, že se snaží splnit veškerá očekávání, dodali, že hra by se mohla prodávat dlouhodobě, a vzhledem k tomu, že se chystá několik aktualizací, prodeje se pravděpodobně ještě rozšíří. Jedna z větších aktualizací přijde dokonce během listopadu, kdy bude do hry přidáno několik nových démonů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.