Blight Survival

Bude Blight: Survival konečně pořádným středověkým simulátorem?

4. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Blight: Survival ukázala svůj pětiminutový gameplay a já jsem z něj úplně odvařený. Vypadá to snad až moc reálně. Akční hororová rogue-lite akce pro čtyři hráče se odehrává ve 14. století – ne ledajakém 14. století, ale v alternativní historii, v níž kromě lidí žijí ještě monstra. Sice to může trošku asociovat Zaklínače, a když uvidíte gameplay, možná vám ho to připomene víc než dost, ale vypadá to naprosto fantasticky.

Celé to totiž běží na Unreal Enginu 5 a jde vidět, že se jedná o jeden z nejnovějších enginů, který herní svět nabízí. Skvěle to tak podtrhává temnou atmosféru středověku, kde špína, krev a souboje s mečem byly skoro na denním pořádku. Doufejme tak, že hra bude stejně tak úžasná jako celý gameplay, protože tohle mě neskutečně nabudilo a nemůžu se dočkat, až ji spustím.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.