Project Rene – The Sims nové generace

Project Rene bude The Sims nové generace

19. 10. 2022
Zdroj náhledu: youtube.com/TheSims

Včera večer proběhla prezentace Behind The Sims Summit, během které oficiálně nebylo odhaleno The Sims 5, jak si mnozí přáli, ale Lyndsay Pearson představila Project Rene. Tento chystaný titul poodhalil první ukázky ze hry, která je prozatím ve velmi raném stádiu vývoje. Project Rene zřejmě ani není finální název a kdo ví, co se z něj nakonec vyklube… The Sims 5 nebo se může jednat o spin-off. Společnost EA nám bohužel neodhalila více detailů.

„Vytváříme hru a kreativní platformu The Sims nové generace. Reimaginace The Sims, které znáte a máte rádi, s novými způsoby hraní. Toto je budoucnost The Sims, postavená na základech okouzlujících Simíků, výkonných nástrojů a smysluplných příběhů.“

„Začínáme s našimi kreativními nástroji, klíčovou součástí DNA našich Sims. Experimentujeme s tím, co se osvědčilo, a kam se můžeme posunout dále, abychom nabídli větší flexibilitu než kdykoli předtím.“

Z ukázek můžeme však už nyní vyčíst, že se vývojáři snaží do hratelnosti vnést více realismu a dovolit hráčům rozšířenější možnost upravit jednotlivé objekty. Při vytváření bytů a umisťování nábytku či dekorací hráči dostanou možnost měnit nejen tvary a proporce, ale také barvy a různé vzory. To dá fanouškům větší svobodu v budování vlastního útulného domova, který budou moct sdílet se svými přáteli. Očekávaný multiplayer, který měl být již dávno součástí The Sims 4, bude v Projectu Rene samozřejmostí. Zda se rozhodnete tvořit sami, nebo s dalšími hráči, bude čistě na volbě každého jednotlivce. Multiplayer má však nabídnout možnost hrát, kdekoliv chcete, tedy na různých podporovaných zařízeních. Ukázka raného technologického testu tuto myšlenku jasně dokazuje. Další informace se k nám mají dostat v průběhu následujících let. Project Rene rozhodně není něco, čeho bychom se dočkali v brzké době, proto buďme trpěliví. Včerejším dnem se také The Sims 4 konečně přehouplo na seznam free-to-play titulů, a tak si čekání na další díl Simíků můžete zkrátit touto cestou.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.