PS Plus srpen 2021 nabídne zajímavou bojovou, akční a sportovní hru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Electronic Arts
Společnost Sony dnes oficiálně zveřejnila nabídku her pro svou službu PS Plus na měsíc srpen roku 2021. My vám jako vždy ukážeme, které hry si budete moci od 3. srpna přidat do své knihovny.
ps plus srpen 2021

Zdroj: Playstation

Hunter’s Arena: Legends

Hunter’s Arena: Legends nás zavede do krásné starověké východní Asie, kde se vžijeme do role lovce, který musí bojovat proti démonům a také přežít nájezdy ostatních hráčů. Ve hře se pomocí bojového umění postavíte celkem 30 hráčům a vaším úkolem není nic jiného než přežít a stát se nejlepším lovcem. Titul je možné hrát jak v sólo režimu, tedy všichni proti všem, tak i v kooperaci s dalšími dvěma kamarády.

Hunter’s Arena: Legends bude v PS Plus srpen 2021 dostupný od 3. srpna.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Druhým titulem, který bude ve službě Playstation Plus dostupný, je multiplayerová akce Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville z roku 2019 od vývojářského studia PopCap, kde se účastníme bitev mezi zombíky a rostlinami. Titul nabízí multiplayerové bitvy až pro 24 hráčů v šesti PvP a jednom PvE módu. Ve hře si taktéž můžete plně přizpůsobit až 20 různých postav. Každou postavu můžete vyzdobit různými estetickými doplňky.

Multiplayerová akce Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville bude taktéž dostupná od 3. srpna 2021.

Tennis World Tour 2

V srpnové nabídce Playstation Plus nebude nouze ani o sport v podobě druhého pokračování tenisové hry Tennis World Tour 2. V ní si můžeme zahrát za špičkové světové tenisové hráče či si vytvořit vlastní postavu a stát se nejlepším tenisovým hráčem světa. Hra nabízí jak klasické tenisové zápasy, tak i dvojhru nebo čtyřhru, které si můžeme užít v lokálním či online multiplayeru.
Tennis World Tour 2 bude v PS Plus srpen 2021 rovněž dostupný od 3. srpna.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn