Counter Strike 2 náhled

Rozdělení týmů na ESL Pro League Season 14

27. 7. 2021
Zdroj náhledu: Valve

ESL Pro League Season 14 startuje již 14. srpna. Bude se hrát ve čtyřech skupinách a prize pool je neuvěřitelných 750 000 dolarů. ESL včera oznámilo rozdělení týmů CS 2 do skupin. Bude se hrát ve skupinách A, B, C a D po 6 týmech.

Ve skupině A se nachází týmy: Herotic, Astralis, Vitality, Spirit, ENCE a Bad News Bears. Bad News Bears se řadí až na 58. místo světového žebříčku týmu. Jsou tedy zcela jistě nejslabším článkem skupiny. Do favoritů této skupiny patří Astralis, kteří se nachází na 4. místě světového žebříčku, dále tým Heroic a Vitality. Ve skupině A se bude hrát od 16. do 20. srpna.Do skupiny B patří tyto týmy: G2, Virtus.pro, Complexity, OG, Renegades a Sinners. Čeští fanoušci jistě zaznamenali tým Sinners. Sinners je český tým, který má v čele jednoho z našich nejznámějších hráčů, a to Tomáše „oskara“ Šťastného. Pro český celek to nebude jednoduché, má před sebou silné protivníky. Ve skupině B se bude hrát od 21. do 26. srpna.

Skupina C obsahuje tyto týmy: Natus Vincere, FaZe, BIG, mousesports, Evil Geniuses a fnatic. Nejlepším týmem na světě je v momentální době tým Natus Vincere, zkráceně NaVi. Patří tedy do žhavých favoritů. Na druhou stranu FaZe a BIG jsou také velice silné týmy, které dokážou zahrát bezchybnou hru. Souboje v této skupině budou velice zajímavé. Ve skupině C se bude hrát od 27. do 31. srpna.A nakonec zde máme poslední skupinu D, do které patří tyto týmy: NIP, Liquid, TeamOne, Entropiq, Gambit a FURIA. Nejsilnějším týmem v této skupině dle světového hodnocení je tým Gambit, který se nachází na 2. místě. Zato nejslabším týmem je TeamOne, ten se nachází až na 50. místě. V poslední skupině D se bude hrát od 1. do 5. září.

Zdroj: HLTV.org

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.