Rozdělení týmů na ESL Pro League Season 14

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
ESL Pro League Season 14 startuje již 14. srpna. Bude se hrát ve čtyřech skupinách a prize pool je neuvěřitelných 750 000 dolarů. ESL včera oznámilo rozdělení týmů do skupin. Bude se hrát ve skupinách A, B, C a D po 6 týmech.
Ve skupině A se nachází týmy: Herotic, Astralis, Vitality, Spirit, ENCE a Bad News Bears. Bad News Bears se řadí až na 58. místo světového žebříčku týmu. Jsou tedy zcela jistě nejslabším článkem skupiny. Do favoritů této skupiny patří Astralis, kteří se nachází na 4. místě světového žebříčku, dále tým Heroic a Vitality. Ve skupině A se bude hrát od 16. do 20. srpna.
Do skupiny B patří tyto týmy: G2, Virtus.pro, Complexity, OG, Renegades a Sinners. Čeští fanoušci jistě zaznamenali tým Sinners. Sinners je český tým, který má v čele jednoho z našich nejznámějších hráčů, a to Tomáše „oskara“ Šťastného. Pro český celek to nebude jednoduché, má před sebou silné protivníky. Ve skupině B se bude hrát od 21. do 26. srpna.
Skupina C obsahuje tyto týmy: Natus Vincere, FaZe, BIG, mousesports, Evil Geniuses a fnatic. Nejlepším týmem na světě je v momentální době tým Natus Vincere, zkráceně NaVi. Patří tedy do žhavých favoritů. Na druhou stranu FaZe a BIG jsou také velice silné týmy, které dokážou zahrát bezchybnou hru. Souboje v této skupině budou velice zajímavé. Ve skupině C se bude hrát od 27. do 31. srpna.
A nakonec zde máme poslední skupinu D, do které patří tyto týmy: NIP, Liquid, TeamOne, Entropiq, Gambit a FURIA. Nejsilnějším týmem v této skupině dle světového hodnocení je tým Gambit, který se nachází na 2. místě. Zato nejslabším týmem je TeamOne, ten se nachází až na 50. místě. V poslední skupině D se bude hrát od 1. do 5. září.
Zdrj: HLTV.org
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn