Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Herní kvíz – obrázkový retrokvíz #1

Pojďte si otestovat své znalosti v následujícím obrázkovém herním kvízu, který vás zavede na cestu do krásné éry starších videoher! Pokud jste někdy zářili při pohledu na pixely na obrazovce a nostalgicky vzpomínali na doby, kdy jste trávili hodiny hraním starých klasik, pak jste tu správně.

Gaming Professors Velká Vánoční Soutěž – třetí týden

Velká Vánoční Soutěž – třetí týden

Naše velká vánoční soutěž se přehoupla přes svou polovinu. Už jen 2x budete mít možnost si zasoutěžit o různé klíče či věcné ceny. Pokud jste tak dosud neučinili nebo vám stále chybí kousek toho štěstíčka, zapojte se do třetího kola naší soutěže, které potrvá až do 18. prosince.

Albi Game Day

Festival deskových her – Albi Game Day se vrací

Populární festival deskových her a zábavy pro všechny věkové kategorie se po koronavirové pauze vrací! O víkendu 10. a 11. září se bude konat v Praze na Starém Městě Albi Game Day. Dveře se návštěvníkům otevřou vždy v 10 hodin v Klášteře minoritů sv.

9. 8. 2022
Kingdom Rush – Tower Defense - Cover

Kingdom Rush – Tower Defense symfonie

Kingdom Rush je první hrou z této prozatím čtyřdílné herní série žánru tower defense z dílny uruguayského vývojářského týmu Ironhide Game Studio. Původně byla vydána jako flashová (prohlížečová) hra v roce 2011 a od té doby ušla velmi dlouhou a úspěšnou cestu.

4. 7. 2022

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.