Yakuza - ps plus srpen 2022

PS Plus srpen 2022 nabídne Yakuzu nebo Tonyho Hawka

27. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc srpen roku 2022. Také tentokrát se dočkáme tří zajímavých titulů, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

Zdroj: Playstation

Yakuza: Like a Dragon (PS4 a PS5)

Příběh Yakuzy: Like a Dragon začíná v Kamurochu v roce 2001, kde náš hlavní protagonista Ichiban Kasuga vybírá daně pro svého patriarchu Masumi Arakawu, který ho posléze požádá, jestli by nešel do vězení za vraždu, kterou Ichiban nespáchal. Kvůli své pevné věrnosti a cti, kterou s sebou Ichiban nese, souhlasí a nechá se dobrovolně zavřít na patnáct let s myšlenkou, že se stane hrdinou své rodiny.

Yakuza: Like a Dragon bude v PS Plus srpen 2022 dostupná od 2. srpna do 5. září.

Little Nightmares (PS4)

Ve hře Little Nightmares se vžijeme do role malé holčičky Six, jejímž úkolem je uniknout ze zvláštního a temného světa, kde se to podivnými monstry jenom hemží. Titul nabízí temnou hororovou a nervy drásající atmosféru, která se nevyrovná ani těm největším nočním můrám. Little Nightmares byl vydaný v roce 2017 studiem Tarsier.

Little Nightmares bude v PS Plus srpen 2022 rovněž dostupný od 2. srpna do 5. září.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (PS4 a PS5)

Třetí položkou v srpnovém Playstation Plus je remake slavné skate série Tony Hawk’s Pro Skater. Tato série si za dobu své existence získala srdce milionů fanoušků po celém světě. Remake Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 nabízí lepší vizuální zpracování a nové funkce, které potěší jak staré známé fanoušky, tak i zcela nové hráče.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 bude v PS Plus srpen 2022 dostupný od 2. srpna do 5. září.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.