ps plus únor náhledovka

PS Plus – únor 2021

29. 1. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony konečně odhalila nové PS Plus hry na měsíc únor. Tyto kousky si budou moci předplatitelé od 2. února následně přidat do své knihovny.

Control: Ultimate Edition

Za nejzajímavější produkt můžeme označit hru Control ve její Ultimate Edici zahrnující veškerá rozšíření, která titul obdržel. Ke stejnému datu 2. února vyjde i vylepšená verze hry pro konzole nové generace. Ta nabídne dva módy, kde si budeme moci vybrat mezi 60 FPS, sníženým rozlišením a nižší kvalitou textur nebo 30 FPS se zapnutým Ray-Tracingem a vysokou kvalitou. Control: Ultimate Edition bude dostupný do 1. března 2021.

Concrete Genie

Další hrou, kterou služba PS Plus na měsíc únor připravila je příběhová akční adventura Concrete Genie vydaná 8. října 2019 pro PS4, cílená především pro mladší hráče. Za pomoci magického štětce v roli Ashe probudíte ponuré město Densk zpět k životu. Hra nabízí kompletní českou lokalizaci včetně dabingu a je možné si ji užít i ve VR. Stejně jako v případě Controlu bude titul dostupný do 1. března 2021.

Destruction AllStars

Poslední, co nám Sony v únoru nabídne je multiplayerová destrukční závodní hra Destruction AllStars. Vaším úkolem bude za pomoci jednoho ze šestnácti vozů způsobit v aréně co největší škody. Styl hraní by se dal přirovnat například k destrukčním derby ze série FlatOut. Titul bude na PS Plus dostupný do 2. dubna 2021 a vyjde jako exkluzivita pouze pro PS5.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.