Rainbow Six Siege North Star

Rainbow Six Siege North Star potvrzeno

18. 5. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Jak už to je u studia Ubisoft takřka pravidlem, po nedávném úniku informací o nadcházející hře samo zvedá oponu. Druhá sezona šestého ročníku Rainbow Six Siege se oficiálně bude jmenovat Rainbow Six Siege: North Star. Odhalení proběhlo formou zveřejnění titulního obrázku a vzhledem k tomu, jak Ubisoft normálně postupuje, se více informací dozvíme do konce týdne.

Na nově zveřejněném obrázku je patrný vrtulník, který letí nad mrazivě vypadajícím lesem s titulkem „pokud budete někdy potřebovat pomoc, jednoduše se podívejte nahoru.“

Konstrukce vrtulníku vypadá, že odpovídá barevnému schématu používanému záchrannými vrtulníky vzduch-moře v Kanadě v reálném světě. Jak Ubisoft odhalil na začátku tohoto roku, získáváme nového operátora Rainbow Six Siege, který pochází z Nakoda Nations – původních obyvatel území západní Kanady (a původně také USA).

Zdroj: Twitter

Thunderbird bude jednoznačně užitečný

Dosavadní zprávy a spekulace naznačují, že novým operátorem bude třírychlostní obránce, který bude vybavený dlouhou zbraní Spear .308 nebo SPAS-15, pistolí Q-929 nebo Bearing-9 a nárazovým granátem nebo výbušninou C4. Jeho kódové označení pak bude Thunderbird.

Další podrobnosti o novém operátorovi získáme pravděpodobně v průběhu týdne, oficiální oznámení by pak mohlo proběhnout o tomto víkendu v rámci play-off na Six Invitational.

Sezóny v Rainbow Six Siege trvají přibližně tři a půl měsíce, takže můžeme očekávat, že datum zahájení nové sezóny bude přibližně začátkem června. Nicméně se jedná pouze o odhady a ještě nebylo nic oficiálně potvrzeno.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.