Cthulhu kreslo - Razer

Razer představil Cthulhu, ultimátní herní křeslo

1. 4. 2024
Zdroj náhledu: Razer

Také u hraní nenávidíte, když si musíte odkočit na toaletu, neustále doplňovat tekutiny nebo vás od monitoru vyžene hlad? I pro tu donášku si ke dveřím musí někdo dojít, no ne? Dny nadbytečného vyrušování a odchodů jsou nyní u konce, a to jen díky společnosti Razer, která na trh dnešním dnem uvádí ultimátní herní křeslo s příhodným názvem Cthulhu. Židle kromě základních ergonomických orgií nabídne totiž něco navíc. To něco je hned osm robotických ramen, jež vám zaručí dokonalý komfort a uspokojí všechna vaše přání. S křeslem Razer Cthulhu už se doslova nebudete muset nikde zvednout.

Každé chapadlo je poháněno špičkovou umělou inteligencí a vybaveno čipem Razer Skynapse, díky čemuž výrobce může zaručit až 96,9% šanci, že vás chapadla budou vždy poslouchat! Ramena nedisponují žádným nastavením v tom ohledu, jak by se k vám měla chovat. Jak se uvádí na webových stránkách Razeru, prý se to naučí sama skrze software ny’thaloth thul byoth azoW ulu. Kdyby se přece jen náhodou stalo, že umělá inteligence nebude jednat tak, jak se po ní vyžaduje, v obalu naleznete Gem of Domination, díky němuž se vše resetuje do továrních podmínek.

Chcete si toto převratné křeslo vyzkoušet mezi prvními? Registrace k jeho koupi jsou již spuštěné. Jak tvrdí společnost Razer: „Léta jsme se snažili vytvářet ty nejlepší herní židle na světě. Ale jak si můžete skutečně užít zážitek, když jste neustále nuceni vstávat? Představujeme Razer Cthulhu – dokonalé herní křeslo, které se o vše postará. Dokonalá herní forma se snoubí se špičkovou umělou inteligencí, protože osm nezávislých robotických ramen uspokojí všechna vaše přání, takže nebudete muset opustit hru.“

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.