RDO – náhledový obrázek

RDR Online přichází s halloweenskou aktualizací. Ne však s takovou, jakou bychom si přáli

6. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Podzim pomalu kvete, stejně jako se blíží Amerikou oblíbený svátek Halloween. Lichotí-li vaším uším řinčení kovových ostruh, ržání koní a střelba z revolverů, nejspíš vás potěší avízo o nadcházející halloweenské aktualizaci onlinového prostředí Divokého západu Red Dead Online. Neradujte se však předčasně, půjde totiž o naprosto stejnou aktualizaci, jaké se nám dostalo loni.

Těšit se tak budou spíše zarytí lovci doplňků, již v minulém roce nestihli nasbírat všechno potřebné. V lepším případě jste ve světě Red Dead Online noví a tohle bude vaše první zkušenost.

Rockstar přiznal, že pravděpodobně půjde o poslední aktualizaci onlinového westernu, poněvadž veškerou energii bude studio nadále věnovat GTA 6. Věrní fanoušci však stále doufají a ve stínech zapomenutého žánru čekají na správnou chvíli. Je totiž poměrně těžké smířit se s tím, že by virtuální prostředí natolik plné potenciálu kompletně přišlo o podporu.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.