resident evil village big vampire lady

Resident Evil Village a Barneyho přátelé

5. 5. 2021
Zdroj náhledu: twitter.com

Resident Evil Village je bezesporu nejočekávanější titul letošního roku. Nebývalý zájem je tak i o demo této pecky. Nejen že se fanouškům podařilo obejít časový limit dema, teď dokonce pomocí modu dokázali předělat monstra na pohádkové dinosaury z animovaného seriálu Barney a přátelé.

Mod, který vytvořil @MarcosRCRE, nahradí příšery číhající v zámku slavným fialovým dinosaurem. Setkání s nimi je však stejně děsivé a nebezpečné, protože jsou to v původní hře postavy s kapucí.

Pikachu v Residen Evil 3 Remake

Marcos však nemodifikuje pouze Barneyho v demu Resident Evil Village, tento 3D umělec také vytvořil mody pro další postavy a hry Resident Evil. V minulosti upravil oblečení Claire Redfield v Resident Evil 2 Remake tak, aby cosplayovala God of War's Kratos a dokonce implementoval Pikachu jako bosse v Resident Evil 3 Remake.

Tento mód spolu s „prodloužením“ časového omezení dema  vám tak ukrátí čekání na plnou verzi hry, která vyjde 7. května.

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.