Riot zruší MMO League of Legends, pokud hra nebude dostatečně dobrá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Riot Games
Exkluzivní producent nadcházejícího MMO ze světa League of Legends prozradil, že pokud hra nebude dostatečně dobrá, společnost Riot Games ji zruší. V rozhovoru, který si připravil známý youtuber Kanon, hovoří společně s ředitelem Gregem Streetem. Ten se v interview vyjádřil o několika hrách, například World od Warcraf nebo Final Fantasy 14, jako o vysokorozpočtových titulech, do kterých je potřeba investovat, a stejně tak je tomu i s novou MMO hrou. Naštěstí na otázku ohledně poskytnutí financí ze strany Riotu odpověděl, že „peníze Riotu nedojdou“. Celý rozhovor naleznete zde:
Vzhledem k celosvětovému úspěchu známé hry League of Legends je společnost velice dobře finančně zajištěna. Greg Street v rozhovoru dále uvedl, že nečelí nátlaku vydavatele ohledně časového plánu. Naopak společnost hru nevydá, pokud nebude dostatečně kvalitní. O nejistém osudu přitom Street nemluví poprvé. Již v dubnu se o hře zmiňoval jako o něčem, co není úplně jisté. Riot Games se rozhodl brzký vývoj hry odhalit dříve sám, jelikož zde panovaly obavy o leaknutí ze třetí strany. Přitom samotný vývoj bude trvat ještě několik let, než titul bude představen fanouškům.
Podle dostupných informací se má jednat o MMO ze světa League of Legends, konkrétně se tedy ocitneme na Runeteře. Bližší informace však zůstávají skryté.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn