Shurima nahled

Riot zruší MMO League of Legends, pokud hra nebude dostatečně dobrá

4. 11. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Exkluzivní producent nadcházejícího MMO ze světa League of Legends prozradil, že pokud hra nebude dostatečně dobrá, společnost Riot Games ji zruší. V rozhovoru, který si připravil známý youtuber Kanon, hovoří společně s ředitelem Gregem Streetem. Ten se v interview vyjádřil o několika hrách, například World od Warcraf nebo Final Fantasy 14, jako o vysokorozpočtových titulech, do kterých je potřeba investovat, a stejně tak je tomu i s novou MMO hrou. Naštěstí na otázku ohledně poskytnutí financí ze strany Riotu odpověděl, že „peníze Riotu nedojdou“. Celý rozhovor naleznete zde:

Vzhledem k celosvětovému úspěchu známé hry League of Legends je společnost velice dobře finančně zajištěna. Greg Street v rozhovoru dále uvedl, že nečelí nátlaku vydavatele ohledně časového plánu. Naopak společnost hru nevydá, pokud nebude dostatečně kvalitní. O nejistém osudu přitom Street nemluví poprvé. Již v dubnu se o hře zmiňoval jako o něčem, co není úplně jisté. Riot Games se rozhodl brzký vývoj hry odhalit dříve sám, jelikož zde panovaly obavy o leaknutí ze třetí strany. Přitom samotný vývoj bude trvat ještě několik let, než titul bude představen fanouškům.Podle dostupných informací se má jednat o MMO ze světa League of Legends, konkrétně se tedy ocitneme na Runeteře. Bližší informace však zůstávají skryté.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.