Rising Storm 2 Vietnam - Epic Games

Válečná onlinovka a logická puzzle hra zdarma na Epic Games Store

3. 11. 2022
Zdroj náhledu: Tripwire Interactive

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat válečnou onlinovku Rising Storm 2: Vietnam a logickou puzzle hru Filament.

Rising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam je dalším dílem ze série, která se u některých herních kritiků stala již dvakrát hrou roku. Titul opět přináší autentický vzhled i realistický dojem ze střílení a nabízí bitvy až pro 64 hráčů na více než 20 mapách.

Rising Storm 2: Vietnam bude na Epic Games Store dostupný do 10. listopadu 2022.

Filament

Ve hře Filament usednete do vlajkové lodě Alabaster společnosti The Filament Corporation, v níž budete dělat vše pro to, abyste zachránili posádku, která záhadně zmizela. Vyřešte více než 300 logických hádanek ve snaze zjistit, co se stalo s posádkou a proč zmizela.

Filament bude na Epicu rovněž dostupný do 10. listopadu 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.