S.T.A.L.K.E.R. 2 se připomíná novým trailerem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je stále na cestě k vydání někdy v příštím roce a vývojářské studio GSC Game World vydalo první trailer po půlroce, který ukazuje hratelnost s příběhovými nástrahami. Nové video ukazuje, že S.T.A.L.K.E.R. 2 vypadá zatraceně dobře. Příběhová střílečka se odehrává v zakázané zóně v Černobylu v postapokalyptickém světě plném nebezpečných zmutovaných monster. Hráči se musí probojovat do srdce zóny a zároveň zažít nelineární příběh prostřednictvím hratelnosti založené na vašich volbách.

Pokračování S.T.A.L.K.E.R.a, které byla oficiálně potvrzeno v roce 2020, procházelo bouřlivým vývojem. Po oznámení a rychlém zrušení plánů na NFT kvůli odporu fanoušků v prosinci 2021 se projekt v únoru zastavil kvůli ruské invazi na Ukrajinu, kde sídlí společnost GSC. Mnoho zaměstnanců bylo nuceno evakuovat své domovy v Kyjevě, hlavním městě Ukrajiny. Jiní projektanti se rozhodli město bránit. Jeden z designérů společnosti GSC, který se dobrovolně přihlásil do boje, Vladimir „Fresh“ Ježov, byl nedávno v boji zabit.

Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl by se měla objevit na konzolích Xbox Series X/S (včetně Game Passu) a PC v roce 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn