Like a Dragon Ishin

Samurajská řežba Like a Dragon: Ishin! je tu s dalším trailerem

1. 2. 2023
 

Sega se průběhem desetiletí stala jednou z nejlepších značek na vydávání her na celém světě. Like a Dragon: Ishin! může tento seznam ještě dále rozšířit. Čím více trailerů je k vidění, tím lépe tato samurajská mlátička vypadá. Tento remake původního titulu Ryu Ga Gotoku Ishin! z roku 2014 chce očividně hru posunout dál, a to o mílové kroky.

Děj se odehrává v Japonsku v roce 1867. V hlavní roli se představí Sakamoto Ryoma, jenž se i ve skutečné historii zasloužil o svržení šógunátu a kompletní reformu země vycházejícího slunce. Hlavní hrdina přichází do Kjóta, aby našel vraha svého otce, očistil své jméno a obnovil svou čest. Jedná se skoro až o klasický „yakuzácký“ příběh. Ono se také není čemu divit, hlavní postava i vypadá jako Kazuma Kiryu. V tomto podání ale příběh ještě neznáme. Podívejte se na nejnovější trailer Blade of Vengeance a připravte se, bitvy teprve začínají. Like a Dragon: Ishin! vychází 21. února roku 2023, a to na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.