Scarlet Nexus rozšiřuje Karenův příběh v novém DLC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bandai Namco

Brainpunkové dobrodružství ohlašuje další dodatečný obsah. Do Scarlet Nexus dorazilo třetí a zároveň poslední placené DLC, Brain Eater Pack, v rámci Season Passu. Těšit se tak můžete na dodatečný příběhový obsah, který je tentokrát zaměřen na postavu Karena, v podobě epizody Karen: Unknown History. V ní se například dozvíte doplňující informace z pohledu samotného Karena ohledně jeho minulosti či událostí spojených s Alice. Pozor, toto rozšíření obsahuje spoilery, a tak autoři doporučují nejprve dokončit obě příběhové kampaně.

Kromě toho v balíčku najdete také dva nové kostýmy – Guardian Attire Set, jehož autorkou je umělkyně Tamami Ishikawa, a Heir Attire Set od Masakazua Yamashira, návrháře příšer potulujících se po světě Scarlet Nexus. Poslední položkou je doplněk Status Aliment Resister, který lze odemknout přímo v obchodě a slouží ke zpestření boje.

Zdroj: Bandai Namco

Zároveň s tímto DLC do hry přichází další bezplatná aktualizace 1.07 přidávající hned několik prvků, o které si hráči velice žádali. Jako první je zde zcela nový fotorežim s rozšířenými možnostmi, jak zachytit a zvěčnit ty nejlepší momenty ze hry. Dále je přidána obtížnost Very Hard pro ty, co vyhledávají náročnější ultimátní výzvy, ze kterých si mohou odnést velice vzácné vybavení. Naopak tvůrci myslí i na ty, pro které je hra i na nejlehčí obtížnost stále příliš těžká – zcela zdarma budou skrze herní obchod přidány nové podpůrné pluginy. K oslavám prodejů fyzických Blu-Ray disků anime Scarlet Nexus v Japonsku jsou tyto kousky přidány i jako dárek pro vaše spolubojovníky.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn