SCARLET NEXUS Bond Enhancement Pack 2 – úvodka

Do Scarlet Nexus dorazilo druhé placené DLC

17. 12. 2021
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Akční japonské RPG Scarlet Nexus představuje své již druhé placené DLC, Bond Enhancement Pack 2. Jeho cena činí 7,99 € a obsahuje hned několik kosmetických doplňků – nové kostýmy „Youth Attire“ a zbraně pro každou postavu z dílny známého mladého umělce jménem Daisuke Richard. Kostýmy jsou navrženy v duchu školních uniforem a působí mladistvým vzhledem.

Kromě tohoto obsahu přináší Bond Enhancement Pack 2 do hry také nové vizuální efekty systému SAS (psionický „kabel“ umožňující vypůjčit si schopnosti jiných postav vašeho týmu). Síla SAS závisí na síle pouta se členy vašeho týmu. Z toho důvodu bylo přidáno celkem deset Bond epizod (cutscény k prohloubení vztahů s vašimi spolubojovníky), díky nimž budete moct odemknout unikátní schopnost „Nexus Drive“. To s sebou přináší jisté novinky v bojovém systému, jako je rychlost spotřeby této schopnosti a její následné obnovy.

Zdroj: Bandai Namco

Kromě placeného DLC byla představena také bezplatná aktualizace 1.05, která přidává „Vision Simulator“. Jde o bojový simulátor, který hráči umožní vyzvat jakéhokoliv bosse dle libosti v různých obtížnostech – „Začátečník“, „Nováček“ a „Mistr“, přičemž nejvyšší obtížnost „Master“ se odemkne po dokončení příběhové kampaně. Navíc přidává dvacet náročných misí s předem stanovenými cíli… ideální k otestování nově nabytých zkušeností. Kromě toho byl rozšířen šatník všech postav o nové doplňky. Zapomenout nemůžeme ani na čtyři unikátní nepřátele s daleko tužším kořínkem (Others).

Scarlet Nexus se odehrává v apokalyptické době, kdy se lidé svůj mozek naučili využívat nejen k verbální či neverbální komunikaci, ale díky psionickému hormonu získali i různé psychické schopnosti. Společnost je formována právě skrze mozkovou aktivitu, zřejmě proto sami tvůrci titul označují jako brain punk. Toto japonské akční hack and slash RPG z dílny Bandai Namco s duálním příběhem ve stylu anime se od svého vydání v první polovině tohoto roku vyšplhalo na pomyslném žebříčku popularity poměrně vysoko. Více se o titulu dozvíte v naší recenzi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.