Sonic Frontiers – úvodka

Sega na dnešek chystá prezentaci Sonic Central

7. 6. 2022
Zdroj náhledu: Sega

S blížícím se Summer Game Festem, jenž je po zrušení konference E3 bezesporu nejočekávanější herní akcí roku, se i Sega ozvala se svou vlastní prezentací. Showcase Sonic Central se však bude konat dříve, než by kdo čekal, a to už dnes od 18.00 skrze YouTube a Twitch. Celá akce bude probíhat pomocí živého přenosu a sloužit by údajně měla převážně k oznámení nadcházejících projektů, partnerství a událostí, které nás čekají ještě v tomto roce.

Poslední akce Sonic Central proběhla v květnu minulého roku a bylo na ní oznámeno Sonic Colors Ultimate a Sonic Origins. Těžko se dá ovšem předvídat, co si pro nás prezentace chystá, proto dnes v 18.00 nezapomeňte nažhavit stroje a zapnout stream. Zraky všech se nyní upínají na Sonic Frontiers a zda se Sega rozhodne se stavem hry dle přání nespokojených fanoušků něco udělat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.