Sonic Prime – úvodka

Seriál Sonic Prime se brzy objeví na Netflixu

21. 9. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Je to konečně tady! Netflix ukázal první obsáhlejší trailer chystaného seriálu Sonic Prime, který by se na naše obrazovky měl dostat ke konci tohoto kalendářního roku. I když nám doteď nebylo sděleno přesné datum, filmový producent snímků Sonic the Hedgehog, Toru Nakahara, prozradil, že bychom se seriálu měli dočkat v prosinci. Učinil tak v návaznosti na úspěchy své produkční práce u obou filmů a odkázal na ostatní projekty. Tato informace však není stoprocentní, proto ji berte s rezervou.

Sonic Prime bude mít celkem dvacet čtyři epizod a celosvětově by se premiéra měla stihnout ještě v roce 2022. Na seriálu pracuje kanadský tým ze studia WildBrain. Kromě těchto dávno potvrzených informací si díky traileru můžeme na seznam postav připsat také Dr. Robotnika a sympaťáka jménem Big the Cat. Sonic společně se Shadowem svádí bitvu v prostředí podobném herní mapě Green Hill Zone, zatímco zlotřilý Eggman kuje své plány. Toto dobrodružství má být zaměřeno na cestu sebepoznání a vykoupení se modrého ježka, ale prozatím netušíme, z čeho. Osud podivuhodného nového multivesmíru prý spočívá v Sonicových rukou.

Po velkolepém úspěchu filmových adaptací, kdy se Paramount Pictures prakticky povedlo ze Sonica udělat hollywoodskou hvězdu, může být seriál Sonic Prime tím pravým zpestření čekání na třetí filmové zpracování, které mimochodem přijde do kin v prosinci roku 2024.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.