Seriál Sonic Prime se brzy objeví na Netflixu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix

Je to konečně tady! Netflix ukázal první obsáhlejší trailer chystaného seriálu Sonic Prime, který by se na naše obrazovky měl dostat ke konci tohoto kalendářního roku. I když nám doteď nebylo sděleno přesné datum, filmový producent snímků Sonic the Hedgehog, Toru Nakahara, prozradil, že bychom se seriálu měli dočkat v prosinci. Učinil tak v návaznosti na úspěchy své produkční práce u obou filmů a odkázal na ostatní projekty. Tato informace však není stoprocentní, proto ji berte s rezervou.

Sonic Prime bude mít celkem dvacet čtyři epizod a celosvětově by se premiéra měla stihnout ještě v roce 2022. Na seriálu pracuje kanadský tým ze studia WildBrain. Kromě těchto dávno potvrzených informací si díky traileru můžeme na seznam postav připsat také Dr. Robotnika a sympaťáka jménem Big the Cat. Sonic společně se Shadowem svádí bitvu v prostředí podobném herní mapě Green Hill Zone, zatímco zlotřilý Eggman kuje své plány. Toto dobrodružství má být zaměřeno na cestu sebepoznání a vykoupení se modrého ježka, ale prozatím netušíme, z čeho. Osud podivuhodného nového multivesmíru prý spočívá v Sonicových rukou.

Po velkolepém úspěchu filmových adaptací, kdy se Paramount Pictures prakticky povedlo ze Sonica udělat hollywoodskou hvězdu, může být seriál Sonic Prime tím pravým zpestření čekání na třetí filmové zpracování, které mimochodem přijde do kin v prosinci roku 2024.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn