Filmy a seriály

The Witcher Sirens of the Deep – logo

The Witcher: Sirens of the Deep získali dabéra Geralta z Rivie

Ne, tím dabérem není Henry Cavill, ale Doug Cockle, jenž byl dabérem legendárního Geralta z Rivie ve hře Zaklínač: Divoký Hon. Film bude navíc opět animovaný počin, stejně jako v případě The Nightmare of the Wolf, kde jsme v hlavních rolích měli oblíbeného zaklínače Vesemira a mohli jsme se podívat, po jakém masakru byl zničen Kaer Morhen.

11. 11. 2023
Arcane – Jinx je zde

Pokračování Arcane má konečně datum vydání

První řada úspěšného seriálu Arcane vyšla už před dvěma lety. Nyní nám jeho tvůrci konečně oznámili datum příchodu druhé řady. Seriál z prostředí League of Legends se zaměřil na dění v městečku Zaun, které je postaveno přímo pod Piltoverem, konkrétněji tedy na postavy, jako je Jinx, Vi, Caitlyn, Jayce nebo třeba Ekko.

10. 11. 2023
Pokémon Red náhled

Nový trailer PokeTsume dorazil

Nenechte se však zmást. Tento trailer neodkazuje na děj, ve kterém budou jako hlavní figury hrát Pokémoni. Protagonistkou bude mladá dívka jménem Madoku Agaki, jež zrovna absolvovala univerzitu a vydává se za novým životem do Tokia.

7. 10. 2023
Cyberpunk 2077 - Cover

Cyberpunk 2077 oznámil hranou adaptaci

Historie ambiciózního projektu jménem Cyberpunk 2077 od známého polského studia CD Projekt Red je protkána hned několika vzestupy. Titul se odrazil ze dna a dnes baví fanoušky po celém světě… a že jich není zrovna málo.

Devil May Cry – anime

Anime Devil May Cry se konečně ukazuje

Že Netflix chystá celou řadu seriálových adaptací populárních videoher, už dávno víme. Stejně tak oznámení anime založeného na známé franšíze drsné mlátičky Devil May Cry vzbudilo velká očekávání, ale zároveň obavy.

Stray – micina

Stray dostane podobu animovaného filmu

Jeden z horkých kandidátů na ocenění Hry roku 2022 se podívá na filmové plátno, jak americký vydavatel Annapurna Interactive čerstvě oznámil. Kočičí adventura Stray dostane celovečerní animovanou adaptaci svého emotivního příběhu kočky toulající se po futuristickém městě obývaném roboty.

Henry Cavill

Henry Cavill prý odešel kvůli nutnosti odpočinku

Velký fanoušek knižní předlohy Zaklínače, Henry Cavill, odešel údajně kvůli tomu, že byl velmi unavený. Řekl to jeden z režisérů seriálů, Marc Jobst. Zatímco se totiž my, fanoušci, domníváme, že skončil kvůli naprosto volné adaptaci tvůrců od Netflixu, může to být přece jen trošku jinak.

27. 8. 2023
fallout– logo

Televizní Fallout by měl dorazit už příští rok, ukázka přišla dřív

Skutečně jsem si dlouho myslel, že půjde o nějakou lež, především když je nyní u Bethesdy všude propagovaný Starfield. Nicméně jsem se dočkal i Falloutu, a to v překvapivé televizní podobě, ačkoliv poprvé byl seriál už zmíněn v roce 2020. Na letošním Gamescomu uniklo video, které může nedočkavce zchladit, ačkoliv z něj ještě stále moc […]

25. 8. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.