Iron Man – logiášek

EA pracuje na novém Iron Manovi

21. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Iron Man se údajně vrací. Podle zahraničního portálu gameinformer včera studio EA Motive oznámilo, že ve spolupráci s Marvel Games vyvíjí nového Iron Mana. Nepojmenovaný titul má být akční záležitostí pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby a hlavní roli v něm hraje populární génius Tony Stark. Společnost Electronic Arts oznámila, že se jedná o první z několika nových připravovaných projektů v rámci partnerství se společností Marvel… to abyste si připravili peněženku na spousty mikrotransakcí, budou určitě bedničky.

Podle oznámení studio Motive doufá, že využije bohatou historii Iron Mana a Tonyho Starka. Studio si slibuje, že se mu podaří oživit složitost, charisma a tvůrčí genialitu Tonyho, aby si hráči mohli vyzkoušet, jaké to je být Iron Man. Už teď se ale obávám, že to bude veliká chyba, přece jen je to EA.

Tým Motive Studios vede výkonný producent Olivier Proulx, který naposledy produkoval hru Marvel's Guardians of the Galaxy pro společnosti Square Enix a Eidos-Montréal. Proulx působil také jako vedoucí produkce filmu Marvel's Avengers. Spolu s ním se představí Ian Frazier (Star Wars: Squadrons, Mass Effect Andromeda), Maëlenn Lumineau (Immortals Fenyx Rising, Assassin's Creed: Odyssey) a JF Poirier (Star Wars: Squadrons, Star Wars: Battlefront II).

Když se podívám na jména, která budou pracovat na Iron Manovi, nemám moc velkou důvěru. Koneckonců, ME: Andromeda nebyla fanoušky série přijata dobře kvůli špatnému příběhu, mizerným hrdinům a poměrně nudnému nepříteli. Assassin's Creed: Odyssey je v podstatě to samé jako Andromeda. I když hra sama o sobě není úplně špatná, přesto se jí podařilo rozdělit společnost, protože všechny prvky, které dělaly AC reálným, byly nahrazeny čirým fantasmagorismem. Star Wars: Battlefront II není špatná hra, ale stále nemůžeme zapomenout na plané řeči ohledně placení – EA se podařilo naštvat nejednoho fanouška. Ze všech zmíněných her se nejlepšího přijetí dostalo Immortals Fenyx Rising, a to oprávněně.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.