Shadow of the Tomb Raider PS5 získává 4K a 60fps

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nejnovější aktualizace hry Shadow of the Tomb Raider s názvem Update 2.01, která byla nasazena na začátku tohoto týdne, přináší rozlišení 4K a 60 snímků za sekundu na konzolích PS5.

Ačkoli to vývojářské studio Eidos ani vydavatel Square Enix oficiálně neoznámili, patch zavádí „podporu 4K při vysoké snímkové frekvenci na PlayStation 5 v módu vysokého rozlišení“.

Shadow of the Tomb Raider backstab

Zdroj: igdb.com

Těšit se mohou i hráči na XBOXu

Dobré zprávy se chystají i pro hráče Xboxu. Podle ostražitých fanoušků Lary na Redditu to vypadá, že hra – která byla původně vydána pro techniku minulé generace již v roce 2018 – byla v oficiálním obchodě nově označena jako „optimalizováno pro Xbox řady X/S“. 

Podle všeho se jedná o doplněk oddělený od upgradu Xbox „FPS boost“, který již v květnu zlepšil snímkovou frekvenci u řady her pro zpětnou kompatibilitu, včetně Shadow of the Tomb Raider.

Zatím není sice jisté, co to může v praxi znamenat, ale OP (Original Poster pozn. red.) thiccadam předpokládá, že „připravují patch na tento týden, protože Microsoft aktualizoval optimalizační značku Series X několik dní před patchem pro A Plague Tale: Innocence. Znovu jsem to stáhl a momentálně to zatím optimalizované není, předpokládal bych ale lepší osvětlení a možná nějaký ray tracing“.

Zdroj: gamesradar.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn