Sifu intro

Sifu se připomíná novým trailerem

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: Sloclap

Sifu je hra zaměřená na bojová umění

Vývojářské studio Sloclap, které stojí za celkem úspěšnou hrou Absolver, přináší do světa bojových her novinku. Očekávaná hra Sifu, která je zaměřena na bojové umění, již zná své datum vydání. Toto oznámení zaznělo v novém traileru ze Sifu na Gamescomu, který si můžete prohlédnout níže a který debutoval na Opening Night Live.

Ve hře se ocitnete v kůži postupně stárnoucího mistra bojových umění, přičemž hra se vyznačuje velmi detailním fyzickým bojem. Jednou z hlavních zajímavostí je, že vaše postava stárne pokaždé, když je poražena, a před vašima očima se z čerstvě narozeného žáčka mění v otrlého, zoceleného mistra.

Nový trailer ukazuje směs nových a dříve viděných lokací. Máme tu noční klub plný lahví na rozbíjení a také uměleckou galerii na ničení cenných děl. Nechybí ani zábavná fyzikální simulace, v níž bojujete s několika padouchy v místnosti s visícím inkoustovým štětcem, který pokryje podlahy, kdykoli do něj někdo strčí.

Vývojářské studio Sloclap také oznámilo, že deluxe edice hry Sifu umožní dřívější přístup ke hře, a to 48 hodin před datem vydání. Sifu bude exkluzivní pro Epic Games Store. Vydání hry je pak ohlášeno na 22. února 2022.

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.