Slender The Arrival – Slender Man

Slender Man chystá velké oznámení

26. 6. 2023
Zdroj náhledu: Blue Isle Studios

Vývojáři z Blue Isle Studios, jež stojí za hrou Slender: The Arrival, na twitterovém účtu zveřejnili krátký teaser naznačující, že by se legendární Slender Man mohl po dlouhé odmlce opět vrátit na naše herní obrazovky. Bezmála čtvrtminutová ukázka odhaluje jednu z lokací v pokročilé fázi hry Slender: The Arrival. Upoutávka toho neprozrazuje mnoho… vlastně vůbec nic, ale důležitější je, že se společně s jejím zveřejněním spustil tajemný odpočet na webových stránkách hry. To znamená, že se Slender Man za necelých třicet dva dní dočká velkého oznámení.

Fanoušci mohou pouze hádat a spekulovat nad tím, co by teaser mohl naznačovat. Mnozí si myslí a tajně doufají, že půjde o ohlášení zcela nové hry, nejlépe o přímé pokračování Slender: The Arrival. V diskuzích se však objevují i taková tvrzení, že půjde o remake. Jiní naopak tvrdí, že by si přáli titul zahrát na nové generaci konzolí. Slender: The Arrival vyšel v roce 2013 na PC a v následujících letech byl vydán také na několika různých platformách včetně PlayStation 3 a 4, Xbox 360 a dalších. U fanoušků zaznamenal poměrně velký úspěch díky videím slavných youtuberů. Co odpočet odhalí, se dozvíme 28. července 2023 přesně v 18.00, a jisté je jen to, že velká novinka bude mít co do činění s titulem Slender: The Arrival.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.