Mortal Kombat 1 – logiáš

Mortal Kombat 1: vrací se dračí král Onaga?

26. 6. 2023
Zdroj náhledu: @MortalKombat

Nové záběry z Mortal Kombat 1 možná naznačují, že oblíbený čaroděj Shang Tsung není hlavním protivníkem hry. Místo toho by klip, který se objevil na Twitteru, mohl poukazovat na to, že se v Mortal Kombat 1 navrátí jiná populární postava ze série.

Vývojáři hry Mortal Kombat 1 potvrdili hratelnou postavu Shang Tsunga, avšak jeho roli ústředního nepřítele zatím nevysvětlili. Videoklip na Twitteru od tvůrce Enjoy Adventures během zátěžového testu by mohl odhalovat hlavního záporáka a tím by měl být Onaga. Důvodem domněnky jsou dialogy, které mezi sebou vedou dva Liu Kangové při výběru postav. Jeden z nich se ptá, zda Onaga existuje v jeho časové linii, zatímco druhý tvrdí, že ji ovládá.

Onaga, Dračí král, byl kdysi vládcem Outworldu a debutoval jako záporák ve hře MK: Deadly Alliance. Znovu se objevil jako hratelná postava v MK: Armageddon. Navzdory své smrti zůstává Onaga významnou postavou světa MK a oblíbencem fanoušků. Mnoho hráčů doufá v jeho návrat, ale video to oficiálně nepotvrzuje. Výměna mezi dvěma Liu Kangy může být pouze letmým odkazem na zesnulého Dračího krále.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.