Solasta: Crown of the Magister velká aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

První velká aktualizace pro Solasta: Crown of the Magister se spoustou novinek

olasta: Crown of the Magister, tahové RPG založené na pravidlech páté edice D&D, se setkalo s dobrým ohlasem a ve službě Steam získalo 90 % kladných uživatelských recenzí. Vývojáři Tactical Adventures v současné době pracují na první velké aktualizaci hry Solasta, která přidá režim obtížnosti Iron Man a třídu kouzelníka (což byl stretch goal z Kickstarteru) a jejíž spuštění je plánováno na 13. července.

Solasta Crown of the Magister sorcerer

Zdroj: Tactical Adventures

Čaroděj není kouzelník!

Čarodějové se od kouzelníků liší tím, že k ovládání svých kouzel používají spíše charisma než inteligenci a spoléhají se spíše na sílu osobnosti než na nudné učení z knih. Své schopnosti získávají z Původu a Solasta jim poskytne výběr ze tří: Draconic Bloodline (což je běžná možnost z D&D, založená na spojení jednoho z vašich předků s drakem), Mana Painter (což znamená, že vysáváte magii ze svého okolí) a Children of the Rift (což znamená, že jste své schopnosti získali díky strašidelnému kataklyzmatu v minulosti Solasty, zvanému Closing of the Rift).

Aktualizace také přidá další prostředí pro použití ve hře Solasta’s Dungeon Maker, podporu mod.io pro verzi na GOG, brazilskoportugalskou a ruskou lokalizaci a různé opravy chyb.. Kompletní informace o aktualizaci naleznete zde.

 

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn