Solasta Crown of the Magister intro

Solasta: Crown of the Magister velká aktualizace

8. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

První velká aktualizace pro Solasta: Crown of the Magister se spoustou novinek

Solasta: Crown of the Magister, tahové RPG založené na pravidlech páté edice D&D, se setkalo s dobrým ohlasem a ve službě Steam získalo 90 % kladných uživatelských recenzí. Vývojáři Tactical Adventures v současné době pracují na první velké aktualizaci hry Solasta, která přidá režim obtížnosti Iron Man a třídu kouzelníka (což byl stretch goal z Kickstarteru) a jejíž spuštění je plánováno na 13. července.

Zdroj: Tactical Adventures

Čaroděj není kouzelník!

Čarodějové se od kouzelníků liší tím, že k ovládání svých kouzel používají spíše charisma než inteligenci a spoléhají se spíše na sílu osobnosti než na nudné učení z knih. Své schopnosti získávají z Původu a Solasta jim poskytne výběr ze tří: Draconic Bloodline (což je běžná možnost z D&D, založená na spojení jednoho z vašich předků s drakem), Mana Painter (což znamená, že vysáváte magii ze svého okolí) a Children of the Rift (což znamená, že jste své schopnosti získali díky strašidelnému kataklyzmatu v minulosti Solasty, zvanému Closing of the Rift).

Aktualizace také přidá další prostředí pro použití ve hře Solasta's Dungeon Maker, podporu mod.io pro verzi na GOG, brazilskoportugalskou a ruskou lokalizaci a různé opravy chyb.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.