Sonic Frontiers – kuk

Sonic Frontiers a problémy s DLC

10. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Kromě toho, že Sonic Frontiers má na Xboxu řady S nižší framerate, než by měl mít, je tu ještě jeden problém, který už spadá do globálnější vrstvy majitelů. Tento problém jste mohli stoprocentně přehlédnout, pokud nesledujete oficiální účet Sonica na twitteru.

Jen několik hodin před vydáním hry Sonic Frontiers upozornila společnost Sega na chybu, která nemusí umožnit fungování dodatečného obsahu. Ve zprávě se uvádí, že pokud jste si zakoupili digitální verzi, musíte nejprve nainstalovat DLC a poté hru zapnout.Pokud jste to udělali obráceně, tj. zapnuli jste Sonic Frontiers, nejprve prošli tutoriál a pak stáhli DLC, nebude to fungovat. To mi přijde jako důležitá věc, na kterou měla Sega upozornit mnohem dříve.

Sega na svém twitteru také upozorňuje, že majitelé digitální edice si budou muset před použitím dodatečného obsahu nejprve nainstalovat nejnovější aktualizaci. Fanoušci, kteří mají titul na Xboxu, mohou mít problém s nalezením digitálního artbooku, jenž měl být součástí edice. Z nepochopitelného důvodu byl ze zbytku hry odstraněn a budete jej muset hledat samostatně.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.