Sonic Frontiers – Sonic

Sonic Frontiers překonal rekord v počtu souběžných hráčů

14. 11. 2022
Zdroj náhledu: @sonic_hedgehog

Rekord, který si držel titul Sonic Mania s téměř dvanácti tisíci souběžně aktivními hráči na platformě Steam, byl překonán nejnovějším přírůstkem série. Sonic Frontiers hned v den svého vydání na Steamu vyzkoušelo více než devatenáct tisíc hráčů, čímž si ukořistil pomyslné první místo franšízy, jak udává databáze SteamDB. Z toho jde vidět, jak moc byl Sonic Frontiers očekávanou hrou pro fanoušky modrého rychlíka. Jakpak by ne, naposledy jsme se do tohoto univerza podívali před pěti lety skrze nepříliš opěvovaný Sonic Forces.

Mnozí fanoušci se báli toho, že Sonic Frontiers nenabídne dost obsahu na to, aby zaplnil velký otevřený svět, do kterého se vůbec poprvé pustil. Reakce fanoušků jsou vesměs pozitivní, a jak jde vidět, risk se vyplatil. Samozřejmě, ne vše je dokonalé, ale vývojáři ze Sonic Team berou zpětnou vazbu velice vážně a přiznávají, že na hře je určitě ještě co vylepšovat. Pro modrého ježka je to rozhodně krok správným směrem a bude jistě zajímavé sledovat, kam až se Sonic rozhodne zajít.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.