Sons of the Forest náhled

Sons of the Forest opustí předběžný přístup již příští týden

15. 2. 2024
Zdroj náhledu: EndNightGames

Sons of the Forest vyšel v předběžném přístupu na konci února minulého roku a docela rychle si podmanil srdce hned několika desetitisíců hráčů, včetně mě samotné. Před jeho vydáním se jednalo o nejočekávanější hru na Steamu a již během prvních 24 hodin po vydání se prodalo přes dva milióny kopií. Hra také několik dní dominovala streamovací platformě Twitch.

Od vydání v předběžném přístupu tedy uběhl již téměř rok, a tvůrci z Endnigh Games nyní dodržují svůj slib. Na konci minulého roku totiž prostřednictvím sociální sítě X slíbili, že Sons of the Forest opustí předběžný přístup 22. února 2024. Tak se i stane.

Na plné vydání hry lákají novým trailerem, který dle mého vypadá famózně. V traileru nejdříve sledujeme roztomilé mývaly a s tím spojené krásy ostrova kanibalů. Poté ale také vidíme drsné scény bojů proti kanibalům i prozkoumávání temných jeskyní.

Ve verzi 1.0 by měl být více rozšířen příběh Timmyho LeBlanca, což jak nejspíše víte, je syn protagonisty z prvního dílu, a to Erica LeBlanca. Timmyho namluví kanadský herec Shawn Ashmore, jehož můžete znát například z filmu X-Men. V plné verzi se také můžete těšit na nové mutanty, nástroje, vybavení či rogalo, které jste mohli vidět v traileru výše.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.