Takashi Doscher napíše scénář filmu Ghost of Tsushima 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony

Že velice úspěšnou exkluzivitku na Playstation z dílny studia Sucker Punch Productions – Ghost of Tsushima – čeká filmová adaptace, není nic nového pod sluncem. Pracuje na ní Sony Pictures a PlayStation Productions a o režisérovi je již delší dobu rozhodnuto. Bude jím zkušený Chad Stahelski – režisér Johna Wicka. Ještě předtím je však potřeba sepsat samotný scénář a konečně víme, kdo bude jeho autorem. Tohoto nelehkého úkolu se ujme Takashi Doscher, který ve své branži není úplný zelenáč. Na svém kontě má již scénáře k filmům, jako je například Blue, Only, Still nebo A Fighting Chance. Jde o méně známé či kratší snímky, a tak uvidíme, jak se zhostí této role.

Obsáhnout celou cestu samuraje Jina Sakaie nebude rozhodně procházka růžovým sadem, uvážíme-li také to, že Ghost of Tsushima čítá obrovskou fanouškovskou základnu. Sám Takashi Doscher je prý jeho velký obdivovatel a hru několikrát dohrál. Režisér Chad Stahelski prohlásil, že si s filmem hodlá dát na čas, aby vše bylo perfektní. Toho chce také dosáhnout úzkou spoluprací s vývojáři hry.

Herecké obsazení je stále jedna velká neznámá, i když kolují spekulace, že by se o post hlavního hrdiny mohl zajímat jeho dabér Daisuke Tsuji, který na svém twitteru už dříve projevil zájem i v případě, že by musel ukázat své holé pozadí. Nic není ovšem jasně dáno, a tak si na další detaily budeme muset počkat. Celkově se však herní adaptace pomalu lepší, čehož může být důkazem nedávno vydaný film Sonic the Hedgehog 2, který trhá jeden rekord za druhým.

Zdroj: deadline.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn