Tekken 7 prodal již více než 10 milionů kopií

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bandai Namco

Titul, který vyšel v roce 2015, slaví i po letech velký úspěch. Tekken 7 nedávno dosáhl počtu 10 milionů prodaných kopií a narostl i prodej celé série.

Hranice 10 milionů je pro Tekken 7 velkým milníkem, jelikož jeho přímý konkurent, za kterého se považuje Street Fighter 5 od Capcomu, dosáhl od svého vydání pouhých 6,8 milionů prodaných kopií. Aby toho nebylo málo, velký úspěch zaznamenává také samotná série. Celkově se totiž podařilo prodat již 54 milionů kopií v rámci celé série Tekken, což je bezpochyby úctyhodné číslo. Nejprodávanější bojovou hrou v historii však nadále zůstává Super Smash Bros. Ultimate s 29,53 miliony prodaných kopií.

Na závěr připomínáme nedávno oznámené pokračování Tekken 8, které by mělo běžet na Unreal Enginu 5. Stejně jako Street Fighter 6, i Tekken 8 prošel grafickými změnami, ale zachoval si temnou atmosféru předchozích her. Mezi odhalené postavy zatím patří King, Marshall a Paul. Co se týče dalších populárních bojovníků, jako jsou Yoshimitsu, Kunimitsu, Ling, Akuma nebo Katarina s Miharu a další, vývojáři nic nesdělili. Datum vydání také prozatím není známé.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn