Tekken 8 poběží na Unreal Enginu 5

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

O hře Tekken 8 se mluví už od minulého roku, ale včera se svět díky The Game Awards 2022 konečně dočkal prvního pohledu na ni. Trailer odhalil intenzivní souboje, známé postavy, a dokonce i některé zbrusu nové prvky, které fanoušky nadchly.

Trailer na Tekken 8 ukázal celou řadu starých i nových postav, z nichž každá má díky modernímu vykreslování v Unreal Engine 5 osobitý vzhled. Hlavním tématem ukázky však byla konfrontace mezi Jinem a jeho otcem – bitva, která se odehraje v ulicích města i na obloze.
Ačkoliv Jin bojuje statečně, jeho otec Kazuya ho pomalu přemáhá. Jinovy myšlenky se proto stočí k matce Jun Kazamové, která byla dlouho nezvěstná, a Jin se omlouvá, že ji zklamal. Náhle dochází k šokujícímu zvratu a jakoby odnikud se objevuje sama Jun, jejíž tělo vyzařuje neznámou sílu. Zatímco její status v hlavních hrách zůstával dlouhá léta nejasný, zdá se, že Tekken 8 by mohl konečně potvrdit její osud a dát Jinovi sílu vzdorovat svému otci.
Stejně jako Street Fighter 6 i Tekken 8 prošel grafickými změnami, ale zachoval si temnou atmosféru předchozích her. Mezi odhalené postavy zatím patří King, Marshall a Paul. Co se týče dalších populárních bojovníků, jako jsou Yoshimitsu, Kunimitsu, Ling, Akuma nebo Katarina s Miharu a další, jsem zvědavý, jestli je Namco Bandai plánuje zařadit. Docela rád bych viděl návrat starších postav, protože například Miharu jsme naposledy viděli v Tekkenu 4.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn