Judas – mrk

Tvůrci BioShocku konečně odhalili novou hru Judas

9. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ghost Story Games

Autor hry BioShock Ken Levine společně se svým studiem Ghost Story Games konečně odhalil novou hru, jedná se o first-person střílečku jménem Judas. Během udílení cen na Game Awards 2022 nám byl mimochodem představen i nový trailer.

Tvůrce Kevin Lane je známý svojí herní sérií BioShock. Režíroval jak původní hry, tak i BioShock Infinite, přičemž oba tituly jsou považované za převratné. Od vydání posledního titulu v roce 2013 uběhlo téměř deset let, mezitím autoři slíbili, že pracují na novém projektu. Jeho odhalení jsme se právě dočkali. Nový trailer nám rozhodně navozuje atmosféru BioShocku a vypadá naprosto úchvatně.

Je zajímavé, že společnost Ghost Story Games vydává titul pod svým jménem, jelikož se jedná o dceřinou společnost Take-Two Interactive a hry vždy vydávalo 2K. I když tomu tak není, je na první pohled vidět spojení mezi novou hrou Judas a staršími hrami BioShock. Titul prozatím nemá oficiální datum vydání, víme však, že vyjde na PlayStation, Xbox, Steam i Epic Games Store.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.