The Last Case of Benedict Fox – bolestivé získávání schopností

The Last Case of Benedict Fox zamíří na PS5

27. 9. 2023
 

Úchvatná metroidvania v dubnu potěšila všechny fanoušky okultní mystiky s příměsí vlivu H. P. Lovecrafta. The Last Case of Benedict Fox si ještě před vydáním připravil skvělé entrée svým temně děsivým světem beroucím dech, ale nedokázal se vyvarovat mnoha zásadních problémů, které kazily tak dobrý první dojem. Vývojáři ze studia Plot Twist se však nevzdali, zapracovali na opravách, a nejen na nich. Titul je nyní dostupný na PC a Xbox Series X/S, ale brzy si jej budou moct zahrát i majitelé konzolí PlayStation 5 rovnou v Definitive Edition.

Ta do hry přidává hromadu nových prvků, jako jsou například úkoly i hádanky, vylepšený vizuál, zrychlený kombat i platforming, přepracovaná inteligence nepřátel, podrobnější nastavení, další překlady a tak dále. Prozatím nám nebylo sděleno přesné datum vydání ani přibližný termín, ale nový trailer odhalující radostnou novinku slibuje, že se hry dočkáme co nevidět.

Pokud jste o titulu ještě neslyšeli, níže naleznete naši recenzi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.