The Settlers® New Allies - hlavní stratégové

The Settlers: New Allies na konzole jsou odložení na neurčito

22. 3. 2023
 

Je zajímavé, kolik zpráv dokáže utéct zrakům fanoušků, když se týkají titulu, jenž předcházel obrovskému neúspěchu. The Settlers: New Allies pohořeli ve většině recenzí světa nejen kvůli ceně, ale také kvůli naprosto primitivní hratelnosti. Nyní je čeká další neúspěch. Vydavatel Ubisoft se nyní rozhodl, že hra konzole bude odložena, a vypadá to, že na dobu neurčitou, náhradní termín totiž skutečně zmíněn nebyl.

Na twitterovém účtu The Settlers: New Allies je jednoduše řečeno, že vývojáři chtějí hráčům dát co nejlepší možný zážitek, a tak se rozhodli posunout launch na konzole. Děkují za podporu a brzy přijdou s detaily o budoucnosti. Upřímně netuším, jak chtěli upravit ovládání na konzole, ale vím, že dokud hra nebude za třetinovou cenu ve výprodeji, rozhodně úspěch slavit nebude.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.