The Tartarus Key – logiáš

The Tartarus Key je nový hororový počin

4. 5. 2023
Zdroj náhledu: @TartarusKey

The Tartarus Key je nový připravovaný hororový titul, který kombinuje nejlepší prvky dvou legendárních titulů. Tento nezávislý projekt má vyjít ještě tenhle měsíc. Nejlepší na něm je, že přebírá styl starých schémat z původního Metal Gear Solid a kombinuje je s klasickým prostředím ve stylu Resident Evil – jste uvězněni ve strašidelném sídle a musíte řešit hádanky, abyste se dostali ven.

Zdroj: Vertical Reach

Pokud jste fanoušky strašidelné atmosféry a spousty hádanek, pak je The Tartarus Key rozhodně pro vás. Zakladatelka vývojářského studia Vertical Reach Leonor Parra na Steamu říká, že dělají Tartarus Key atmosférický a znepokojivý, jak jen to jde, přičemž nesnášejí lekačky a slibují, že vytváří hru, která bude vyloženě děsivá i bez nich. Nejlepší ze všeho je, že si již nyní můžete na Steamu stáhnout demoverzi a vyzkoušet si titul na vlastní kůži.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.