Star Wars Jedi: Survivor slaví na PC úspěch, problémům navzdory

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Zdá se, že technické problémy, kterými nový Star Wars Jedi: Survivor trpí, nemají příliš velký vliv na úspěšnost PC verze. Série totiž dosáhla nového milníku.

Ačkoliv se za technický stav PC verze omluvila dokonce už i vydavatelská společnost EA, může být ve výsledku se hrou na počítačích spokojena. Star Wars Jedi: Survivor dosáhl nového vrcholu v počtu souběžných hráčů, a to dokonce tak, že překonal svého předchůdce Star Wars Jedi: Fallen Order. Nejvyšší rekord činí na platformě Steam 67 855 souběžných hráčů, přičemž vrchol u Fallen Order činil 46 550, tedy o více jak 20 000 hráčů méně než u Star Wars Jedi: Survivor.

Nejedná se nicméně zatím o nejoblíbenější a nejhranější hru Star Wars. Neporaženým kouskem stále zůstává Lego Star Wars – The Skywalker Saga, který v jednu chvíli hrálo 82 517 hráčů. Navzdory technickým problémům u Jedi: Survivor však nemůžeme vyloženě říci, že by se PC verze neprodávala, nebo se dokonce setkala s nezájmem hráčů. Otázkou samozřejmě zůstává, zdali si současný trend titul udrží, nebo se technický stav hry na statistikách teprve odrazí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn