Thaumaturge

The Thaumaturge vám způsobí thauma

6. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Polské vývojářské studio Fool´s Theory, které momentálně vytváří remake Zaklínače 1, pracuje ještě na jednom projektu. Ostatně remake Zaklínače 1 má vyjít až po čtvrtém dílu Zaklínače, takže bůh ví, kdy vůbec bude. Každopádně nyní představilo studio Fool´s Theory izometrické RPG Thaumaturge. To vzniká ve spolupráci s 11 Bit Studios, jež má na kontě už hry jako This War of Mine nebo Frostpunk, tudíž se nejedná o žádného amatéra.

Hra bude zasazena do Varšavy na začátku 20. století, kde aktuálně vládne ruské carství (Polsko se pořádně obnovilo až po první světové válce).

Kromě toho, že všude pobíhají ruští vojáci a židovští obchodníci, jsou tu i Salutoři – paranormální síly žijící na hranici reálného světa a stínu, manipulující s lidskou povahou. Proti nim stojí Thaumaturgové, tedy lidé, kteří tyto příšery mohou ochočit. Vy samozřejmě budete jedním takovým jedincem, a navíc si svou postavu budete moci utvořit k obrazu svému. The Thaumaturge by měl nabízet spoustu morálních voleb, skvělý příběh, tahové souboje a unikátní kombinaci fyzických schopností a monster. Tak na co ještě čekáte? Očistěte Varšavu!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.