Tiny Tinas Wonderlands – úvodka

Tiny Tina's Wonderlands nabídne vzrušující kampaň

11. 6. 2021
Zdroj náhledu: Gearbox Software

Během včerejšího živého přenosu Summer Game Fest společnost Gearbox konečně potvrdila zvěsti ohledně očekávaného titulu z univerza Borderlands. Mnozí očekávali jistou návaznost či pokračování, ale jak se zdá, Tiny Tina's Wonderlands nakonec přece jen tak úplně není spin-offem Borderlands.

Naopak nabídne samostatnou kampaň až pro čtyři hráče, takže kooperace zde bude zapotřebí. Jistě také potěší možnost vytvořit si vlastní jedinečnou postavu různých tříd. Povstaňte jako nový hrdina společně se svými přáteli a vydejte se na strastiplnou cestu nebezpečným fantasy světem. Potkávejte nové postavy, vylepšujte své vybavení a schopnosti, abyste nakonec porazili Dračího pána. Setkáte se s meči, magií, střelnými zbraněmi, bizarními nepřáteli, bohatstvím přetékajícími dungeony aj. Přitom vám Tiny Tina bude sama vytvářet pravidla a měnit svět za pochodu.

Zdroj: Gearbox Software

Dabingu se ujmou i filmové hvězdy jako Andy Samberg v roli kapitána Valentina, Wanda Sykes ztvární lehce otravného robota Frette, který je až posedlý pravidly. Will Arnett se ujme hlasu Dračího pána a samozřejmě hlavní představitelku Tiny Tinu opět ztvární Ashly Burch.

„Wonderlands je vyvrcholením více než deseti let vývoje v Gearbox Software směrem k RPG střílečce zasazené do fantasy světa,“ uvedl zakladatel Gearbox Entertainment a výkonný producent Tiny Tina’s Wonderlands, Randy Pitchford. „Pro mě je vnesení skutečných zbraní z Borderlands do boje s draky, kostlivci, skřety a dalšími monstry v originálním fantasy světě, který si představuje třináctiletá Tiny Tina, v rámci nové AAA videohry jako splněný sen.“

Je rozhodně na co se těšit a očekávání jsou jistě veliká. Tiny Tina's Wonderlands vyjde začátkem roku 2022 na PC prostřednictvím Steamu i Epic Games Store, na Xbox Series X/S, Xbox One a PlayStation 4/5. Více najdete zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.