Update náhled

Unranked matchmaking a omezení hráčů bez Prime

4. 6. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Téměř před třemi roky se populární střílečka Counter Strike: Global Offensive stala Free to play. Hráči si ji na Steamu mohli stáhnou zcela zadarmo. To ale přineslo i několik problémů. Smurfové a cheateři si mohli jednoduše zakládat několik účtů a kvůli tomu měli zcela noví hráči problém se ve hře prosadit. Často totiž hráli proti zkušenějším hráčům, kteří jen používali jiný účet. Je jasné, že takové zápasy je nemohly bavit, a tak od CS:GO zase rychle upustili. Valve proto vydalo nový update, který snad veškeré problémy vyřeší.

Today we’re making adjustments to non-Prime accounts. We’re also introducing Unranked matchmaking. Information about these changes can be found in today’s Blog Post: https://t.co/W6m42EUTAH— CS:GO (@CSGO) June 4, 2021

Update nám konečně do hry přináší unranked matchmaking, jinými slovy nehodnocené zápasy, které vám XP nebudou odčítat, ale ani přičítat. Můžete si zahrát jak kompetitivní mód, tak i Wingmana nebo Danger Zone. Je možné si zahrát všechny mapy až na Scrimmage, který se s námi loučí.

Zásadní změna také přichází pro klasický matchmaking neboli hodnocený zápas. Ten si totiž mohou zahrát pouze hráči, kteří mají Prime účet. Jaký je vlastně rozdíl mezi Prime, a non-Prime? Prime vlastní hráči, co si hru zaplatili a non-Prime jsou hráči, kteří mají hru zadarmo, a kteří Prime získají až po dosáhnutí 21. úrovně. To znamená, že Prime účty a non-Prime účty se potkají jen v nehodnoceném matchmakingu.

Zdroj: pcgamer

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.