Update náhled

Unranked matchmaking a omezení hráčů bez Prime

4. 6. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Téměř před třemi roky se populární střílečka Counter Strike: Global Offensive stala Free to play. Hráči si ji na Steamu mohli stáhnou zcela zadarmo. To ale přineslo i několik problémů. Smurfové a cheateři si mohli jednoduše zakládat několik účtů a kvůli tomu měli zcela noví hráči problém se ve hře prosadit. Často totiž hráli proti zkušenějším hráčům, kteří jen používali jiný účet. Je jasné, že takové zápasy je nemohly bavit, a tak od CS:GO zase rychle upustili. Valve proto vydalo nový update, který snad veškeré problémy vyřeší.

Update nám konečně do hry přináší unranked matchmaking, jinými slovy nehodnocené zápasy, které vám XP nebudou odčítat, ale ani přičítat. Můžete si zahrát jak kompetitivní mód, tak i Wingmana nebo Danger Zone. Je možné si zahrát všechny mapy až na Scrimmage, který se s námi loučí.

Zásadní změna také přichází pro klasický matchmaking neboli hodnocený zápas. Ten si totiž mohou zahrát pouze hráči, kteří mají Prime účet. Jaký je vlastně rozdíl mezi Prime, a non-Prime? Prime vlastní hráči, co si hru zaplatili a non-Prime jsou hráči, kteří mají hru zadarmo, a kteří jej získají až po dosáhnutí 21. úrovně. To znamená, že Prime účty a non-Prime účty se potkají jen v nehodnoceném matchmakingu. Zajímá vás jaký je nejdražší nůž v CS:GO?

Zdroj: pcgamer

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.