Unranked matchmaking a omezení hráčů bez Prime

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Téměř před třemi roky se populární střílečka Counter Strike: Global Offensive stala Free to play. Hráči si ji na Steamu mohli stáhnou zcela zadarmo. To ale přineslo i několik problémů. Smurfové a cheateři si mohli jednoduše zakládat několik účtů a kvůli tomu měli zcela noví hráči problém se ve hře prosadit. Často totiž hráli proti zkušenějším hráčům, kteří jen používali jiný účet. Je jasné, že takové zápasy je nemohly bavit, a tak od CS:GO zase rychle upustili. Valve proto vydalo nový update, který snad veškeré problémy vyřeší.
Update nám konečně do hry přináší unranked matchmaking, jinými slovy nehodnocené zápasy, které vám XP nebudou odčítat, ale ani přičítat. Můžete si zahrát jak kompetitivní mód, tak i Wingmana nebo Danger Zone. Je možné si zahrát všechny mapy až na Scrimmage, který se s námi loučí.
Zásadní změna také přichází pro klasický matchmaking neboli hodnocený zápas. Ten si totiž mohou zahrát pouze hráči, kteří mají Prime účet. Jaký je vlastně rozdíl mezi Prime, a non-Prime? Prime vlastní hráči, co si hru zaplatili a non-Prime jsou hráči, kteří mají hru zadarmo, a kteří Prime získají až po dosáhnutí 21. úrovně. To znamená, že Prime účty a non-Prime účty se potkají jen v nehodnoceném matchmakingu.

Zdroj: pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn