Brahman The Gate of Salvation – ostrov

V Česku vzniká hra Brahman: The Gate of Salvation

16. 11. 2022
Zdroj náhledu: Brahman Studio

Čeští vývojáři z Brahman Studio představili svůj aktuálně vyvíjený projekt s názvem Brahman: The Gate of Salvation. Jednat by se mělo o mix žánrů někde mezi survivalem, střílečkou a logickou adventurou v otevřeném světě, ve kterém se lidstvo snaží vypořádat s tíživým tajemstvím záhadného ostrova. Pozemšťané čelí mimozemské hrozbě přicházející skrze brány do jiných světů. Ty se otevírají zcela náhodně, ale frekvence útoků se za dlouhá léta začínala stále více stupňovat. Lidé, a hlavně ozbrojené složky pod označením Brahman, se nevítaným návštěvníkům snaží bránit, co to dá. Tato organizace udržuje brány pod kontrolou a daří se jí zbavit se všech příchozích nepřátel hned v ten moment, co vkročí na půdu Země.

Zdroj: Braham Studio

Hráč bude zastávat roli vojáka jménem Quinn T. Cooper, který bude na ostrov vyslán v moment, kdy se Brahman obává toho nejhoršího. Na ostrově však z nejasných důvodů nejsou žádné další ozbrojené složky a pokročilý bezpečnostní systém brány vykazuje nefunkčnost. Na vás tedy bude ostrov prozkoumat, odhalit jeho tajemství, opravit porouchanou techniku, zabránit vpádům vetřelců a především přežít. Čekat vás mají environmentální hádanky, odchytávání mimozemských nepřátel do pastí, akční přestřelky a zajímavý příběh. Titul ještě ani nemá první trailer. Prozatím se vývojáři rozhodli ukojit naši zvědavost skrze pár screenshotů a odhalením roku vydání, který je stanoven až na 2025.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.