V Immortals of Aveum budete střílet a kouzlit o sto šest

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ascendant Studios

Electronic Arts vydají novou hru s názvem Immortals of Aveum v červenci 2023. Hra, která je vyvíjena studiem Striking Distance, se zaměřuje na střílení z pohledu první osoby s kouzly.

Immortals of Aveum se odehrává v magickém světě, který je inspirován středověkou Evropou. Hráči se ujímají role mágů, kteří musí bránit svět před nebezpečím. Hra bude k dispozici pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a Windows PC.

Immortals of Aveum byla poprvé oznámena v roce 2021, ale tehdy nebylo přesné datum vydání známo. Electronic Arts tvrdí, že tento titul bude jednou z jejich nejambicióznějších her v poslední době. Hráči mohou očekávat zajímavý příběh, rozsáhlý svět, nejrůznější druhy kouzel a také PvP a PvE mód.
Podle EA bude hra nabízet nejen vynikající vizuální zážitek, ale také kvalitní zvukovou stopu. Společnost tvrdí, že se snaží vytvořit co nejvíce propracovaný svět, který hráči budou moct zažít na vlastní kůži. Hra by měla nabízet také možnost úpravy postavy a volbu různých kouzel, aby si každý mohl přizpůsobit své hraní svým preferencím.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn